INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Klaudia Pepa harron Albi Nakon? Shfaqet krah këtij mashkulli [FOTO]

Klaudia Pepa harron Albi Nakon? Shfaqet krah këtij mashkulli [FOTO]

Publikuar më: 15:26 06-01-2018

Dhe të gjithë po supozojnë se është i dashuri i saj.

Që pas ndarjes nga Albi, Klaudia Pepa është kthyer në personazhin më të diskutuar në rrjete sociale. Balerinës i është dashur që thuajse në çdo postim të bërë në Instagramin e saj të përballet edhe me komente fyese.

Megjithatë me spotimin e fundit ajo i ka çuditur të gjithë. Aty shfaqet krah një mashkulli.

E veshur me të brendshme teksa po xhiron  klipin e saj  të ri, Klaudia shihet e përqafuar me balerinin Mëcnun Giasar. 

72025-640-0-5a50c46bc9459.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035049915313721