INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Balerina e njohur i nxjerr “të palarat” Albi Nakos: Më tha “je një dru i pagdhendur, fytyra jote si...” [FOTO]

Balerina e njohur i nxjerr “të palarat” Albi Nakos: Më tha “je një dru i pagdhendur, fytyra jote si...” [FOTO]

Publikuar më: 20:58 05-03-2018

Që Albi Nako është i rreptë e dinim, por që është kaq shumë jo! 

Na u desh ky rrëfim i balerinës së njohur që ta merrnim vesh. Ajo prej 6 vitesh është pjesë e trupës së baletit të Albi Nakos, si dhe gjithashtu prezanton motin në Tv Klan. Bëhet fjalë për Alba Hoxhën e cila ka rrëfyer te “Rudina” fillimet e saj të vështira, pasi koreografi Albi Nako jo vetëm e ka demoralizuar atë, por edhe e ka “ofenduar”.

Jam futur me audicione në Klan dhe në fillimet e mia nuk kam qenë ashtu siç duhej dhe ditën e tretë pasi fillova Albi Nako ka dashur të më heqë, më thoshte: Ti je një dru i pagdhendur, tupi jot është si stekë rrënoje, fytyra jote si jastëk paje. Albi është i paparë. Në fillim u demoralizova por pastaj me ambicie dhe me punë arrita këtu ku jam”

E pyetur nga Rudina si u gjend te moti, Alba rrëfeu se ishte propozimi i Albit: “E vërteta është që lindi si ide e Albi Nakos. Ai kishte dëgjuar që po bëhej një audicion dhe më propozoi mua…”, tha Alba.

28435752_550184242019662_5875759940919885824_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0039308071136475