INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fero bën këtë postim, Getinjo ka dy fjalë për të [FOTO]

Fero bën këtë postim, Getinjo ka dy fjalë për të [FOTO]

Publikuar më: 15:21 03-12-2017

“A pe din qysh” more djalë se Getinjo ka dy fjalë për ty?

Ata bëjnë pjesë në të njëjtin label, në ONRecords, ashtu si Kida, Mozzik, Endri si dhe artistë të rinj që sa vjen dhe po shtohen. Fero së fundmi ka publikuar këngën e tij më të re solo “A pe din qysh” një sukses i vërtet, në vetëm pak kohë arriti shifrën e 1 milion. Por është këtu ku është jo vetëm fal talentit të tij por edhe mbështetjes së madhe nga gjithë pjesëtarët e tjerë të grupit. Këtë herë është Getinjo ai që ka dashur t’i thotë dy fjale nëpërmjet një komenti.

“Kampioni im! E kam ditur që prej ditës së parë!” shkruan Getinjo teksa në foto shihet Fero mbas një koncerti në Zvicër./intv.al/

feroo.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0030248165130615