INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Klaudia Pepa tregon se ka shtuar 1 kg më shumë, por nuk mund ta besoni kujt i'a hedh fajin [VIDEO]

Klaudia Pepa tregon se ka shtuar 1 kg më shumë, por nuk mund ta besoni kujt i'a hedh fajin [VIDEO]

Publikuar më: 10:45 01-07-2019

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, prej kohësh tashmë ka vazhduar karrierën e saj në Itali ku dhe është mjaft e njohur. Klaudia është shumë aktive në rrjetet sociale ku herë pas here publikon video me koreografitë e krijuara prej saj, të cilat janë pëlqyer shumë nga publiku.

Së fundmi, në një video të postuar nga vetë ajo në llogarinë e saj të Instagramit, Instastory, ajo shfaqet në palestër e veshur me kostum sportiv ku duken mjaft mirë linjat e saj trupore në sytë e ndjekësve të saj, por për syrin e saj ajo shpreh qartë se ka shtuar disa gramë në pjesën anësore të barkut.

Në disa prej postimeve të saj të mëparshmë në Instagram, na ka treguar se ka një dashuri të madhe për patatinat me limon, dhe mendojmë se fajin e këtyre kilogramëve të shtuar e ka vetëm nepsi i saj.

44.jpg

 

66194302_2354314644825835_6238881947032748738_n from sonila on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0061938762664795