INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë po shikon Rita Ora në telefonin e Ledri Vulës? [FOTO]

Çfarë po shikon Rita Ora në telefonin e Ledri Vulës? [FOTO]

Publikuar më: 11:11 01-07-2019

Në një event ku mblidhen të gjithë yjet, nuk mund të mungojnë fotot.

Dy emrat e njohur, Ledri Vula dhe Rita Ora janë takuar ditën e djeshme në ‘Alba Festival’ në Zvicër. Ishte Ledri ai që publikoi një foto me Ritën dhe sigurisht që nuk munguan komentet e shumta, ndërkohë që foto e tyre bëri xhiron e rrjetit.

Këtë foto nuk e kaloi pa komentuar as e ëma e këngëtares me origjinë shqiptare (lexo këtu). Mirëpo menaxheri i Ledrit, Faton Shoshi,ka publikuar një tjetër moment të Ledrit dhe Rita Orës në prapaskenë.  Ledri shihet në telefon ndërsa Rita Ora shfaqet duke i ngulur sytë në telefonin e tij. Çfarë po i tregonte vallë?

luiet.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0090959072113037
    array(1) { ["section"]=> string(62) "cfare-po-shikon-rita-ora-ne-telefonin-e-ledri-vules-foto-97595" }