INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dikur i lidhur me Dua Lipën! Rita Ora s’ka gjë tjetër veçse shumë zemra për Ledrin, por pyetjen e nënës së saj nuk e kuptuam [FOTO]

Dikur i lidhur me Dua Lipën! Rita Ora s’ka gjë tjetër veçse shumë zemra për Ledrin, por pyetjen e nënës së saj nuk e kuptuam [FOTO]

Publikuar më: 08:46 01-07-2019

"Alba Festival" bën bashkë yjet e muzikës!

Në qytetin e Zyrihut po mbahet “Alba Festival”, festival që mblodhi emra të njohur të estradës të cilët po na përfaqësojnë denjësisht kudo në botë. Në mesin e shumë pjesëmarrësve janë Rita Ora, Ledri Vula, Dafina Zeqiri, Lluni, Elvana Gjata, Enis Bytyqi, Capital T, Mc Kresha, Ermal Fejzullahu, Lyrical Son, Rina, Lumi B, Gjiko, Butrint Imeri, Dhurata Dora, Kida dhe Ardian Bujupi. Ditën e djeshme, artisti i njohur, Ledri Vula publikoi një foto me Rita Orën ku dukeshin shumë të qeshur.

tale.jpg

 

Fotoja është pëlqyer shumë nga fansat, ndërkohë që Rita i ka dërguar disa emoji zemra Ledrit, ndërsa nëna e këngëtares ka pasur një pyetje.

‘Ani zemra? Awww’ – shkruan Vera Ora, pyetje të cilën se kuptuam tamam, por mos vallë donte ta pyeste nëse e bija është mirë, sepse Ledri ia ktheu: “Po përshtatet”.

SHEHU.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035028457641602