INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kishte shumë polemika pasi fitoi Festivalin e Këngës, reagon Arilena Ara: Kam qarë…[VIDEO]

Kishte shumë polemika pasi fitoi Festivalin e Këngës, reagon Arilena Ara: Kam qarë…[VIDEO]

Publikuar më: 16:31 25-12-2019

Arilena Ara u shpall fituesja e Festivalit të RTSH mbrëmjen e së dielës dhe këtë vit që vjen do të na përfaqësojë në Eurovision me këngën “Shaj”. Kjo fitore e Arilenës u shoqërua me shumë debate, pasi disa njerëz të tjerë donin që Elvana të fitonte këtë festival. E pasi kanë kaluar dy ditë nga fitorja, ka reaguar për herë të parë Arilena. Ajo ka publikuar një video nga momenti kur shihet me kupën në dorë dhe e përlotur. “Me këtë këngë kam qarë dhe kam qeshur”, ka shkruar Arilena përbri fotos, duke treguar emocionet që përjetoi. 

View this post on Instagram

Me ktë këngë kam qarë dhe kam qeshur.

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Article Logic
Execution time: 0.0036928653717041