INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Ende ka shpresë”, Top Channel publikon këngën e fundvitit në nder të viktimave të tërmetit

“Ende ka shpresë”, Top Channel publikon këngën e fundvitit në nder të viktimave të tërmetit

Publikuar më: 15:30 25-12-2019

Si çdo vit, televizioni “Top Channel” ka publikuar këngën e fundvitit, mirëpo projekti i këtij viti na ka emocionuar të gjithëve.

Televizioni ka ripunuar këngën e Alban Skënderajt dhe Miriam Canit, “Ende ka shpresë”.

Kësaj here, kënga është kënduar nga i gjithë stafi i “Top Channel”, të cilët këndojnë secili disa sekonda.

Me ta kanë kënduar edhe Albani dhe Miriami.

 

Article Logic
Execution time: 0.0084939002990723