INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këto shenja të horoskopit do ju tradhtojnë me siguri. Bëni kujdes! Mos bini pre e tyre, ja kush janë

Këto shenja të horoskopit do ju tradhtojnë me siguri. Bëni kujdes! Mos bini pre e tyre, ja kush janë

Publikuar më: 20:08 26-10-2017

Sipas horoskopit këto shenja janë shumë të pa qëndrueshme dhe është vërtetuar se 5-4, tradhtojnë partnerin ose partneren.

Dashi
Nuk është ai më i keqi në botë. Ndonjëherë e ekzagjeron me komplimentet ndaj të tjerave, por vetëm sepse i pëlqen të flirtojë. Por në fund mund të rrish e qetë.

Demi
Kur të vjen me lule e çokollata, mos i beso. Ka diçka që po fsheh.

Binjakët
Është shenjë gënjeshtare dhe nuk mendon për pasojat, ndaj ki kujdes se tradhton shpesh dhe me dëshirë. Por se bën me dashakeqësi.

Gaforrja
Nëse nuk ndihet në qendër të vëmendjes mund të bëjë gjithçka. Tregoji vëmendje ose e di mirë se ç’të pret.

Luani
Nëse tradhton e bën për mëri. Mos e zëmëro sepse do të bëjë të qash. Por më parë mund ta çosh “në djall”.

  

Article Logic
Execution time: 0.0038039684295654