INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kerkoni një smartphone që i zgjat bateria deri në 1 javë? Ja zgjidhja

Kerkoni një smartphone që i zgjat bateria deri në 1 javë? Ja zgjidhja

Publikuar më: 12:58 19-12-2018
Doogee S80 i përket një klase të telefonave kinezë me bateri me të vërtetë që zgjat. Kjo njësi e veçantë është e ndërtuar me një bateri prej 10.080 mAh.Doogee pretendon se do të jetë në punë për 76 orë rishikim të vazhdueshëm video, 136 orë kohë bisede dhe 1,308 orë i ndezur.
Instagram Banner
E pra, nëse ndonjëherë keni dëshiruar që prodhuesit e telefonave të vendosin bateritë më të mëdha në pajisjet e tyre, S80 ju ofron një mundësi për të blerë smartphonin endrrave qe zgjat një jave bateri. Parametrat e Doogee nuk jan aspak të keqija.Ka një ekran LCD 6 inç 1080p ,kamera 12 Mp dhe RAM 1 Gb.Por performanca nga procesori MediaTek Helio P23 është dukshëm i ngadaltë, edhe pse telefoni drejton Android 8.1 Oreo.Doogee S80 kushton vetëm 379.99 $. ©️insmart.al
Article Logic
Execution time: 0.0030310153961182