INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
LG na prezanton me monitorin UltraHD me një çmim super të ulët

LG na prezanton me monitorin UltraHD me një çmim super të ulët

Publikuar më: 11:08 18-12-2018

LG ka publikuar një ekran të ri 32 inç UHD, 32QK500-W, i cili ofron një përzierje mbresëlënëse të karakteristikave për një monitor me çmim $ 349.99 .

Instagram Banner

Ndërkohë që nuk mjafton një ekran i plotë 4K, 32QK500-W duhet t'ju sjellë dendësi të mirë pixel me një panel IPS 2560 x 1440. Ekziston gjithashtu mbështetja për AMD FreeSync, norma e rifreskimit 75Hz dhe një kohë përgjigje 8ms.
Shtoni një dizajn fantastik për një monitor desktop me një "Edge-ArcLine. Për fat të keq, ky dizajn pavarësisht faktit se është pothuajse 2019, nuk ka mundësi USB-C ose Thunderbolt 3 të shfaqjes në 32QK500-W; ka vetëm një DisplayPort, Mini DisplayPort dhe dy porte HDMI.

Ka disa prekje të mira shtesë që LG ofron këtu, duke përfshirë një opsion "modaliteti lexues" që zvogëlon dritën blu. LG po ofron gjithashtu një opsion software për kontrollin e cilësimeve të ekranit si ndriçimi, kontrasti dhe modaliteti i ndarjes së ekranit.

LG ka ende për të njoftuar një datë të saktë të lançimit ne treg për 32QK500-W, por ajo duhet të dalë në shitje në të ardhmen e afërt për 349.99 $.

©️insmart.al

Article Logic
Execution time: 0.0031290054321289