INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Hp ju prezanton me laptopin më të mirë për nevojat tuaja

Hp ju prezanton me laptopin më të mirë për nevojat tuaja

Publikuar më: 14:27 19-12-2018
Shpesh, laptopët e lojrave nuk kanë një vlerë të madhe. Por ndonjëherë ekzistojnë përjashtime, dhe laptopi i lojrave HP Pavilion prej 15 inç është një prej tyre. Është në shitje për $ 599.99 në eBay, që është qindra dollar me pak nga çmimi i saj origjinal. Brenda është pothuajse e mjaftueshme për të luajtur përmes lojrave më të fundit të PC-ve në cilësimet grafike të ulëta dhe të mesme. Megjithëse në qoftë se ju pëlqeni të luani, Fortnite, kjo do ta bëjë atë pa probleme në san të parametrat të larta.
Instagram Banner
Me karte grafike Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 1080p, një procesor 8 Gjen Intel Core i5, 8GB RAM dhe 1TB memorie. Ndërsa të gjitha këto janë shumë më të ulëta për kursin, laptop-i i buxhetit të Pavijonit të HP-së ka disa paketa të papritura, si një port USB-C, tastierë me ndriçim dhe një paketë lojë falas që ju lejon të vini pesë lojëra falas, përfshirë Cuphead dhe Total Lufta: Warhammer II. ©️insmart.al
Article Logic
Execution time: 0.0035691261291504