INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja e njohur shqiptare e thotë troç! Zbuloi sa paguhet për një mbrëmje live! [VIDEO]

Këngëtarja e njohur shqiptare e thotë troç! Zbuloi sa paguhet për një mbrëmje live! [VIDEO]

Publikuar më: 19:32 18-09-2018

Flaka Krelani ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin në Nd’rrimin e Natës me Alaudin Hamitin, ku dhe ka zbuluar mjaft për veten dhe karrierën e saj.

E sfiduar disa herë për të përzgjedhur midis ushqimeve aspak të shijshme apo përgjgijeve pa dorashka kemi arritur të zbulojmë disa detaje nga këngëtarja e cila nuk është se bëhet shpesh kryefjalë e titujve rozë.

Ndërkohë që shumë këngëtarë refuzojnë të flasin për pagat e tyre, Flaka pa u stepur aspak e ka thënë menjëherë sa paguhet për mbrëmjet live.
“Minumimi 300”, është shprehur ajo.

Teksa supozojmë se ka nënkuptuar 300 euro, këngëtarja ka shtuar se ky është minimumi dhe vlera e pagave të këngëtarëve në mbrëmjet live nuk tregon aspak për vlerat e tyre artistike.

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0032479763031006