INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Menduan se ishte Rihanna, por gabuan! Ishte këngëtarja shqiptare [FOTO]

Menduan se ishte Rihanna, por gabuan! Ishte këngëtarja shqiptare [FOTO]

Publikuar më: 20:28 15-08-2017

Ngjashmëria ishte e frikshme, por këngëtarja shqiptare na habiti të gjithëve…

Bëhet fjalë për këngëtaren Flaka Krelani, e cila shquhet gjithmonë për paraqitjet e saj provokuse dhe stil. Krelani ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram, në të cilat vjen më ndryshe se asnjëherë. E veshur në të zeza, më provokuese dhe me flokë në stilin “Rihanna” dhe shumë do ju vijë në mendje kënga 'You da One' e yllit boteror, Ririt. Flaka na habiti te gjitheve këtë herë me paraqitjen e saj./intv.al/

zdhsrfsjd_1502790783-1084791.jpgdonald-780x439-1_1502790783-4530190.jpg

azdtjhsrtj_1502790783-8171303.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0038599967956543