INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Videoklipi i ri i këngëtares shqiptare është në “furrë” [FOTO]

Videoklipi i ri i këngëtares shqiptare është në “furrë” [FOTO]

Publikuar më: 22:48 06-11-2017

Flaka Krelani njihet për zërin e veçantë dhe se eshte nje nder kengetaret me te mira “live”. U bë një vit që Flaka nuk ka publikuar videoklip dhe i fundit ishte ai “Fire”. Shumë shpejt pritet që këngëtarja të na durprizojë të gjithve, pasi do te publikoje kengen e re me titullin “DEF”. Këtë e ka bërë të ditur vet Krelani përmes një fotoje të postuar në Instagram. Te gjithë po e presin me padurim këtë këngë nga këngëtarja e njohur./intv.al/

23283215-10204271587945447-241221658-n.png

Article Logic
Execution time: 0.0033018589019775