INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lori Hoxha zbulon projektin e ri me këtë foto seksi, por shihni si ''e përkëdhel'' Luanën [FOTO]

Lori Hoxha zbulon projektin e ri me këtë foto seksi, por shihni si ''e përkëdhel'' Luanën [FOTO]

Publikuar më: 18:44 18-09-2018

Lori Hoxha është një ndër femrat më seksi shqiptare dhe më me stil. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë është frymëzim për vajzat e reja, për stilin që ajo ka dhe mënyrën si ajo vishet. Trashëgimtarja e Top është kthyer në një model për vajzat e reja që ato të inspirohen me tendencat më të fundit të modës dhe se si mund të kurojnë imazhin e tyre.

PAra dy ditësh bukuroshja na befasoi pasi publikoi videon nga dasma e Sarës në adresën e saj të Youtube ndërsa sot Lori na suprizoi sërisht duke njoftuar se do të publikoi dhe një video për make up.

Në foton e postuar nuk mund të mungonte komenti i Luanës, por Lori na zbuloi se si e thërret me përkedhëli Luanën pasi i komentoi “Luu”.

vjol.jpg

Article Logic
Execution time: 0.001615047454834