INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja dhe partnerja e tij feston ditëlindjen, Eros Grezda i bën urimin EPIK duke përfshirë dhe Luizin

Këngëtarja dhe partnerja e tij feston ditëlindjen, Eros Grezda i bën urimin EPIK duke përfshirë dhe Luizin

Publikuar më: 17:30 24-01-2023

Partnerja e Eros Grezdës sot feston ditëlindjen. Në një ditë të veçantë si kjo nuk kishte si të mungonte një urim i këndshëm nga futbollisti.

‘Edhe 100 zemër të dua më shumë se Luizin’, shkruan në letrën, të cilën bukuroshja e ka shpërndarë për ndjekësit me mbishkrimin: Kur bashkëshorti juaj është më romantik se sa ju e keni imagjinuar ndonjëherë.

Kujtojmë se çifti kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë pak kohë më parë.

Luizi është kthyer në një fenomen pas hyrjes në shtëpinë vip sa përdoret dhe në urime kaq intime.

 iiiiii.png

Article Logic
Execution time: 0.0034730434417725