INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Keisi Lushaj largohet nga Shqipëria pa Stresin. Kush është mashkulli që po e shoqëron? [FOTO]

Keisi Lushaj largohet nga Shqipëria pa Stresin. Kush është mashkulli që po e shoqëron? [FOTO]

Publikuar më: 10:09 20-05-2019

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Arkimend Lushaj i njohur ndryshe si Stresi, ka bërë disa postime në llogarinë e saj të Instagramit duke na treguar se është larguar nga Shqipëria.
Siç e dimë të gjithë, u bënë disa muaj që Stresi vazhdon të qëndrojë ne burg, dhe përveç dedikimeve që ajo i bën herë pas here atij, lidhja e tyre ka qenë edhe më e fortë këtë periudhë, që çifti po përjeton një marrëdhënie në distancë, ndërsa Keisi ka treguar se ajo është një nga mbështetjet më të mëdha të reperit.
Por më shumë çudi na bën, cili është personi që po e shoqëron në këtë udhëtim?!
Bukuroshja është nisur sërish drejt Kanadasë ku jeton dhe në disa video ajo shfaqet duke bërë gëzuar me një mashkull që ndodhet pranë saj.
Për një çast na bëri të mendojmë se Keisi shoqërohet nga Stresi në udhëtimin e saj dhe shpresojmë që kjo të jetë e vërtetë!

auto_Screenshot_61558338090.jpg

auto_Screenshot_41558338085.jpg

auto_Screenshot_51558338088.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034060478210449