INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Femra, si ta puthni dikë aq mirë sa mos t’iu harrojë dot? Këshilla nga një mashkull!

Femra, si ta puthni dikë aq mirë sa mos t’iu harrojë dot? Këshilla nga një mashkull!

Publikuar më: 13:41 07-01-2019
Një puthje e mirë është një raport i miratuar fizikisht, si seksi, por më erotik.
Shumë femra nuk e kuptojnë këtë. Sipas një mashkulli, shumë femra  nuk e kuptojnë që në fakt puthja është "baza e parë", drej  një hapi më të mirë.  Sipas tij, ai është një adhurues i puthjes. Asnjë akt tjetër nuk është kaq i thjeshtë dhe aq intim.
Ja si shprehet ai: lëvizja e buzëve, buzëqeshja e gjallë, avancimi i thellë dhe tërheqja e gjuhës. Sipas intv.al një  puthje e mirë është si xhazi, improvizim i melodive.
-Nëse merrni edhe ju një puthje të mirë, do ndiheni sikur edhe ju vetë puthni mirë
Së pari duhet të kuptoni se çfarë i bën njerëzit të puthin keq. Gabimi më i zakonshëm i puthjeve të këqija është frenimi i tepruar, domethënë, e përdorin gjuhën keq.
Sipas intv.al ngatërrohet  pasioni me penetrim. Gjëja e mrekullueshme e puthjes  është që sapo të krijohet , duhet një kreativitet i cili do të provojë kombinimet. 
Burimi: Your tango
Përshtati: Anisa Bega
Article Logic
Execution time: 0.0030579566955566