INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij së shpejti prindër [FOTO]

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij së shpejti prindër [FOTO]

Publikuar më: 09:33 20-05-2019

Granit Xhaka do të bëhet baba për herë të parë. Lajmin e bukur e kanë bërë publike vetë ai dhe bashkëshortja e tij Leonita, në llogarinë e tyre të Instagramit, duke postuar një foto ku duket barku i rrumbullakosur i saj i përkëdhelur nga duart e të dyve.
“Mami dhe babi po të presin”- ka shkruar Granit Xhaka.
Një lajm i tillë është mirëpritur nga fansat e çiftit, të cilët nuk kanë nguruar që të urojnë dyshen simpatike. Ndërkohë, gjinia e bebes dhe se kur pritet të vijë në jetë, Xhaka na e ka lënë për të na e thënë në një moment të dytë.

 

View this post on Instagram

Mommy & Daddy waiting for you ???

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Article Logic
Execution time: 0.002377986907959