INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kapet MAT reperja juaj e preferuar! Del me dy meshkuj njëkohësisht [FOTO]

Kapet MAT reperja juaj e preferuar! Del me dy meshkuj njëkohësisht [FOTO]

Publikuar më: 14:58 27-09-2018

Ajo është padyshim një prej repereve më të mira e të përfolura të momentit.

Nicki Minaj, së fundmi ka folur totalisht pa dorashka në një intervistë me Ellen DeGeneres , ku ka treguar mjaft detaje për jetën e saj personale dhe lidhjet e saj.

Gjatë intervistës ajo ka treguar se ka patur tre lidhje të njëpasnjëshme, pas lidhjes së saj 6 vjeçare duket se reperja ka patur dy të tjera njëkohësisht.

Dyshimet filluan të binin se njëra prej tyre mund të ishte me pilotin e Formula 1, Lewis Hamilton.

Nicki dhe Lewis janë aktualisht në Dubai së bashku dhe mendohet se ata po kalojnë një romancë.

Që kur u fotografuan bashkë në New York Fashion Week, të gjithë po dyshojnë se ka diçka mes tyre.

 nicki.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0088410377502441