INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Getoari poston këtë foto nga pushimet, Marina habit me komentin e saj: Ta hongsha...[FOTO]

Getoari poston këtë foto nga pushimet, Marina habit me komentin e saj: Ta hongsha...[FOTO]

Publikuar më: 15:14 27-09-2018

Marina dhe Getoari nuk ndalen së bëri pushime. Çifti ka vendosur që brenda muajit të udhëtojnë në 3 shtete të ndryshme, Kubë, Miami dhe së fundmi në një parajsë tropikale, pikërisht Bahamas.

Të vizitosh kaq shumë vende të bukura, sigurisht që nuk mund të mungojnë fotot dhe ccifti na kanë mbajtur të përditësuar me foto e video të ndryshme. Getoari ka publikuar një foto ditën e sotme ku shfaqet me një luan dekorues në krah dhe Marina i ka lënë komentin epik, duke komplimentuar veten.

“Ta hongsha fotografen”, i shkruante ajo në foton e publikuar në Instagram.

tajhong.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0021500587463379