INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kapet ''MAT'' në plazh! Kush është vajza seksi me bikini lejla, e dashura e Drini Zeqos? [FOTO]

Kapet ''MAT'' në plazh! Kush është vajza seksi me bikini lejla, e dashura e Drini Zeqos? [FOTO]

Publikuar më: 16:23 27-09-2018

Drini Zeqo është një ndër moderatorët dhe spikerat më të njohur në botën e medias shqiptare. Shpesh herë Drini është vënë në qendër të thashethemeve për jetën e tij private, veçanërisht për ndonjë lidhje të mundshme me ndonjë vajzë, gjë të cilën e ka mohuar vazhdimisht.

Por së fundmi nuk i ka shpëtuar syrit të paparacit, i cili e ka filmuar në momente romantike në plazh.

Në fotot e publikuara nga “Panorama Plus” vajza nuk dukej fytyrë e njohur, por duhet thënë se ishte mjaft simpatike. Gazetari ka kaluar fundjavën në Dhërmi me vajzën me bikini lejla dhe “Panorama Plus” shkruan se dy të rinjtë tregonin mjaft kujdes ndaj njëri-tjetrit, ku vajza e lyente Drinin me krem plazhi, ndërsa Drini e shoqëronte vajzën me sy në çdo lëvizje që bënte. Nuk e dimë nëse dyshja është në një lidhje, por pritet ndonjë reagim nga Drini.

collagedr.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034928321838379