INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nevina i zuri vendin, Fjoralba tregon si ndihet tani pas ardhjes së saj, ja ku do e shohim së shpejti: Në vazhdofshim si... [FOTO]

Nevina i zuri vendin, Fjoralba tregon si ndihet tani pas ardhjes së saj, ja ku do e shohim së shpejti: Në vazhdofshim si... [FOTO]

Publikuar më: 16:38 27-09-2018

Këtë sezon të ri televiziv, Nevina Shtylla do të moderojë “Proçesi Sportiv” në krah të Edi Manushit, duke i zënë kështu vendin Fjoralba Ponarit. Mirëpo, Fjoralba nuk do të mbetet pa emision. Një person e ka pyetur atë nëse do ta shohim në ndonjë projekt tjetër televiziv dhe me çfarë do të ketë të bëjë ky emision. Fjoralba është përgjigjur dhe ka thënë se i ka dhënë disa detaje. Vetëm pak më parë, bukuroshja bjonde publikoi një video të vjetër gjatë moderimit të saj në ‘The voice kids’, duke lënë të kuptohet se do të jetë një emision që ka lidhje me fëmijët dhe muzikën.

Gjithashtu kur e kanë pyetur se kur do e shohim sërish në ekran, moderatorja është përgjigjur: “Është zyrtare! Javën e fundit të tetorit!”.

collagest.jpg

 

Fjoralbën e pyetën dhe si ndihet tani që erdhi Nevina e përgjigja e saj u duk shumë e sinqertë:

“Në vazhdofshim si e kemi nisur, do përfundojmë shoqe shumë të mira”.

nvfsh.png

Article Logic
Execution time: 0.0033509731292725