INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
KafeIN/ A është virgjëria ende problem në Shqipëri? Ky është mendimi i publikut [FOTO]

KafeIN/ A është virgjëria ende problem në Shqipëri? Ky është mendimi i publikut [FOTO]

Publikuar më: 13:43 25-06-2018

Ditën e sotme në emisionin “KafeIN” me moderatorin Flavio Qarrin u trajtua një temë shumë delikate.

Pyetja e ditës për të cilën publiku duhet të jepje opinionin ishte: “A është virgjëria ende problem në Shqipëri ” .

Mesazhet ishin të shumta dhe përfshinin të gjitha grupmoshat, por mesa duket të gjithë i bashkohet të njëjtit mendim se çështja e virgjërisë në Shqipëri mbetet ende një tabu.

Por pavarësisht të gjithave, virgjëria është një temë e cila hap shumë diskutime dhe shkakton komente nga më të ndryshmet... Për më shumë shikoni mesazhet e mëposhtme të cilat u dërguan gjatë kohës që po diskutohej kjo temë në “KafeIN”.

brenda_3.jpgnje_brenda.jpgbrenda2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0030708312988281