INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
4 shenjat e horoskopit që nuk duan të martohen. E shijojnë më shumë jetën si beqarë!

4 shenjat e horoskopit që nuk duan të martohen. E shijojnë më shumë jetën si beqarë!

Publikuar më: 13:03 25-06-2018
Sipas ekspertëve, janë 4 shenja të horoskopit  që nuk duan ta shohin veten e tyre të martuar.
Sipas intv.al ata janë: luani, binjakët, shigjetari dhe ujori.
1. Luani
Njerëzit që i përkasin shenjës së luanit, njihen për natyrën e tyre që duan ta shijojnë jetën. Një luan është xheloz për partnerin e vet, por nuk duan që të tjerët t’i kërkojnë llogari. Të zgjuar! Sipas intv.al e kanë të vështirë të vendosin nëse do të martohen 
2. Binjakët
Martesa i frikëson dhe si shenjë ajri që janë dhe e kanë të vështirë të përballen me një përgjegjësi të tillë. Sipas intv.al, nëse një binjakë e shikon se partneri po tenton t’i zërë më shumë hapësirën, duke e shtyrë drejt martesës, ka mundësi të zhduket fare.
3. Shigjetari
Sipas intv.al  nuk është mirë ta shtyni drejt martesës, nëse nuk është i bindur plotësisht për këtë gjë. Personat e kësaj shenje duken sikur janë të kënaqur me idenë e një lidhjeje të gjatë, por kur vjen puna te martesa nuk mendojnë njësoj. Frikësohen se partneri do t’i marrë lirinë.
4. Ujori
Ujorët janë një ndër shenjat që e duan më shumë vetminë. Kur bëhet fjalë për martesën, në shumicën e rasteve një ujor largohet në drejtim të panjohur nga lidhja e tyre. 
Burimi: Your Tango
Përshtati: Anisa Bega
 
Article Logic
Execution time: 0.003699779510498