INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kërkon miliona € për të ardhur në Kosovë? Rita Ora mbyll gojët e liga me këtë shkrim SHQIP [FOTO]

Kërkon miliona € për të ardhur në Kosovë? Rita Ora mbyll gojët e liga me këtë shkrim SHQIP [FOTO]

Publikuar më: 21:36 14-02-2018

Krenarë për ty Rita!

Pas zhurmës së madhe në media, ku u tha se Rita ora nuk do të vijë të performojë në Kosovë për Festën e Pavarësisë, për shkak të shifrave të çmendura që ka kërkuar, Rita Ora u ka mbyllur gojën të gjithëve.
Këngëtarja shqiptare do jetë në Kosovë më 17 shkurt në ditën kur do të festohet 10 vjetori i pavarësisë. Këtë gjë e ka konfirmuar vet ajo përmes një fotografie dhe statusi të hedhur në rrjetet sociale.

Dhe nuk është vetëm performanca ajo që do ta bëjë të veçantë daljen e saj në skenë, por edhe një bluzë të cilën ajo do ta mbajë veshur atë ditë. “Përshëndetje të gjithëve! Jam shumë e lumtur që do të jem me ju në 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës në Prishtinë. Kjo është një bluzë të cilën e kam dizejnuar për këtë rast dhe shpresoj të mbetet një kujtim i mirë për të gjithë ne. Ju dua, Rita” – shkruan shqip këngëtarja në postimin e fundit në Instagramin e saj.

 kosova.png

Article Logic
Execution time: 0.0035700798034668