INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ka 141 mln ndjekës, por CR7 nuk është mbreti i Instagramit, janë dy femra…

Ka 141 mln ndjekës, por CR7 nuk është mbreti i Instagramit, janë dy femra…

Publikuar më: 15:15 28-09-2018

Nëse bëhet fjalë për rrjetet sociale, ka vetëm një mbret dhe ai është Cristiano Ronaldo. Falë 141 milionë ndjekësve që ka në Instagram, CR7 përfiton shifrën e çmendur të 641 mijë eurove për çdo postim që bën në profilin e tij në Instagram.

Shifrat e zbuluara nga revista amerikane Forbes, vinë edhe si pasojë e pëlqimeve dhe komenteve të shumta që ylli portguez merr në Instagram nga 141 milionë ndjekësit e tij.

Megjithatë, Ronaldo nuk është ai që përfiton më shumë para nga Instagrami, pasi mbretëresha e vërtetë është motra e Kim Kardashian, Kylie Jenner me 850 mijë euro për çdo postim, e ndjekur nga këngëtarja Selena Gomez me 684 mijë euro për çdo postim.

Article Logic
Execution time: 0.0073790550231934