INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtare, aktore dhe producente mjaft e suksesshme, por me siguri nuk e dinit që dhe Selena Gomez është në faze prove për këtë vend pune

Këngëtare, aktore dhe producente mjaft e suksesshme, por me siguri nuk e dinit që dhe Selena Gomez është në faze prove për këtë vend pune

Publikuar më: 16:19 06-09-2018

Ajo është një këngëtare mjaft e suksesshme pop-i, aktore Hollivudi, producente për Netflix dhe stiliste mode.

Por, duket se kjo nuk i mjafton një prej vajzave më të suksesshme të Hollivudit.

Një ndër punët të cilat Selena Gomez dashuron më shumë është vullnetarizmi dhe tanimë ajo po kontriubon për A21, një organizatë jofitimprurëse që kërkon të shfuqizojë skllavërinë.

Selena ka punuar me organizatën që nga marsi i këtij viti, por nuk ka qenë gjithmonë e hapur për këtë pjesë të jetës së saj.

 

Article Logic
Execution time: 0.0080239772796631