INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Reperi shqiptar Gashi zbulon i nxjerr ‘skeretin’ DJ SNAKE! Ja çfarë tha për bashkëpunimin me Cardi B dhe Selena Gomez [FOTO]

Reperi shqiptar Gashi zbulon i nxjerr ‘skeretin’ DJ SNAKE! Ja çfarë tha për bashkëpunimin me Cardi B dhe Selena Gomez [FOTO]

Publikuar më: 18:24 20-09-2018

Së shpejti do të vijë bashkëpunimi i shumëpritur i Dj Snake me reperen Cardi B dhe Selena Gomez.

Mesa duket i pari që e ka dëgjuar hitin, pas këngëtareve të përfshira në bashkëpunim ka qenë reperi i njohur Gashi.

Reperi ka treguar perms Instastories se në një intervistë për “Pop News” është shprehur se ky hit do të jetë shumë herë më i madh se “Lean On”, hitit i mëparshëm i DJ Snake.

“Nëse menduat se Lean On ishte e madhe… o zot”, ka thënë reperi.

Bashkëpunimi pritet të lançohet të premten e ardhshme dhe mezi po e presim, sidomos pasi Gashi e ka pëlqyer kaq shumë.

gashi.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0072789192199707