INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ish e dashura e Cristiano Ronaldos shënon 'gol' te Lazio

Ish e dashura e Cristiano Ronaldos shënon 'gol' te Lazio

Publikuar më: 13:56 28-09-2018

Desire Cordero është një nga wags-at e reja të Serie A. Ish-i i Cristiano Ronaldos, aktualisht është partnerja e Joaquin Correa, blerjes më të re të Lazios.

Ndaj Udineses, futbollisti argjentinas realizoi golin e tij të parë me fanellën bardhekaltër, finalizim që ka gëzuar tej mase edhe modelen spanjollë të cilën e ka në krah.

“Fillimi i një historie të madhe, të lumtë dashuri!”, - shkruante Desire në Instagram. Dhe gjithmonë në këtë rrjet social bukuroshja shpërndan herë pas here foto sensuale, duke treguar format e saj perfekte, Dhe sigurisht ndjekësit e përgëzojnë.

Article Logic
Execution time: 0.0079030990600586