INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Janë apo nuk janë bashkë? Kjo FOTO nxjerr zbuluar Adrola Dushin dhe Capital T

Janë apo nuk janë bashkë? Kjo FOTO nxjerr zbuluar Adrola Dushin dhe Capital T

Publikuar më: 11:31 10-06-2024

Adrola Dushi dhe Capital T, janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, pavarësisht se asnjëri prej tyre, nuk e kanë pohuar se kanë një marrëdhënie. Janë bashkë, nuk janë bashkë? Kjo është pyetja që bëhet më shumë për Adrola Dushin dhe Capital T.

Edhe pse asnjëri nuk e ka pohuar se mes tyre ka një raport dashurie, çifti janë kapur disa herë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Çifti është kapur ‘mat’ në një udhëtim drejt Romës, e kjo foto tregon se ata janë ende bashkë e se lidhjen e tyre, po e mbajnë larg syrit të publikut.

Kujtojmë se në muzikë, reperi së fundmi publikoi ‘himnin’ e rrugëtimit të kombëtares në Euro 2024, këngë kjo që u prit mjaft mirë.

Ndërsa Adrola vijon me projektet e saj që lidhen me fushën e modës.

 -640-0-6665ad4673eb0.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0030100345611572