INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ja se ku do t’i kalojnë pushimet Kate Middleton dhe Prince William

Ja se ku do t’i kalojnë pushimet Kate Middleton dhe Prince William

Publikuar më: 14:46 20-07-2018

Kate Middleton dhe Prince William më në fund kanë gjetur pak kohë që të kalojnë me veten dhe fëmijët e tyre. Ata kanë vendosur që të pushojnë në Mustique në një ishull privat, i cili është i famshëm për plazhe të bukura. Ky do të jetë udhëtimi i parë që midis tyre do të jetë edhe i vogli Prince Louis.


Kjo nuk është hera e parë që Duka dhe Dukesha vendosin që të bëjën pushime në Mustique. Ata u pushuan atje në vitin 2012 dhe Kate solli princin George në udhëtimin e tij të parë për të vizituar ishullin në vitin 2014.

 

Article Logic
Execution time: 0.0040409564971924