INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dukesha e Cambridge del nga spitali, Britania e Madhe i prezanton botës “PRINCIN e VOGËL” të porsalindur, ja si duket [FOTO]

Dukesha e Cambridge del nga spitali, Britania e Madhe i prezanton botës “PRINCIN e VOGËL” të porsalindur, ja si duket [FOTO]

Publikuar më: 20:46 23-04-2018

Gëzim i madh në familjen mbretërore të Britaninë së Madhe. Pasi u shtrua në spitalin e Paddington, dukesha e Cambridge, Kate Middleton solli në jetë fëmijën e saj të tretë, vëllin e princit George dhe princeshës Charlotte.  Dukesha e Cambridge Kate Middleton, sapo është liruar nga spitali Shën Maria ku dhe solli në jetë foshnjën e saj djalë. Kate së bashku me partnerin e saj, princin William dolën para të gjithë të pranishmëve dhe kamerave më fëmijën e tyre në duar, duke prezantuar këstu princin e vogël të Britanisë së Madhe.

princ.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0080368518829346