INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pse Meghan dhe Harry mund të kapen për dore në publik kurse William dhe Kate jo? [FOTO]

Pse Meghan dhe Harry mund të kapen për dore në publik kurse William dhe Kate jo? [FOTO]

Publikuar më: 17:47 08-10-2017

Rregulla mbretërore na habisin të gjithëve!

Nëse deri më sot, në pesë vite martesë, s`i kemi parë as prej dore, Princin William dhe Dukeshën Kate, çiftin e sapodeklaruar, Harry dhe Meghan i kemi parë. madje edhe të puthen. Përse ndodh kjo në familjen mbretërore?
Ekspertët kanë thënë se kjo lidhet me disa çështje. Së pari William dhe Kate janë më të shfaqur. Sytë e të gjithëve janë të drejtuar te ata përgjatë gjithë këtyre viteve. Së dyti Harry dhe Meghan nuk ishin në ndonjë vizite pune kur u fotografuan të kapur prej dore. Në fund fare ka edhe një arsye tjetër. Duka dhe Dukesha janë duke u bërë prindër për të tretën herë, kanë një martesë 5-vjeçare dhe s`kanë se çfarë t`i provojnë vetes dhe askujt. Marrëdhënia e tyre është e konsoliduar.

sdd.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0095031261444092