INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dukesha Kate Middleton, në pritje të fëmijës së tretë [FOTO]

Dukesha Kate Middleton, në pritje të fëmijës së tretë [FOTO]

Publikuar më: 13:44 04-09-2017

Përfaqësuesi i Pallatit Kensington ka bërë të ditur lajmin se dukesha Kate Middleton është shtatzënë dhe pret fëmijën e saj të tretë.

Përfaqësuesi u shpreh se duka dhe dukesha ishin shumë të lumtur  dhe të emocionuar që do të bëhen prindër për herë të tretë. Lajmi vjen në të njëjtën javë kur fëmija i madh i çiftit, princi katërvjeçar Xhorxh, do të fillojë shkollën.

Për shkak të shtatzënisë, dukesha i ka ndërprerë për momentin aktivitetet,  ndërkohë që i gjithë pallati mbretëror i është përkushtuaer kujdesit ndaj saj. 

ewdre.png

Article Logic
Execution time: 0.0081100463867188