INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
J.Lo si adoleshente, intime me partnerin në mes të rrugës [FOTO]

J.Lo si adoleshente, intime me partnerin në mes të rrugës [FOTO]

Publikuar më: 19:01 26-08-2017

Bukuroshja latine është shfaqur si një adoleshente e vërtetë në rrugë.

Jennifer Lopez duket sikur e ka të gjithë botën në dorë këto ditë, aq e lumtur është shfaqur në çdo dalje publike. Nuk bëri ndryshim as këtë herë ndërkohë që po shëtiste me të dashurin e saj Alex Rodriguez në Neë York pas palestrës. J.Lo thjesht nuk i mbante dot duart larg ish lojtarit të bejsbollit, me sytë e të gjithë publikut që mund t’i shihnin pa problem. Por bukuroshja 28 vjeçare nuk u shqetësua aspak dhe vazhdoi të përqafohej me partnerin e saj më të ri. 

arod.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0025579929351807