INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fotinia e pamëshirshme, do të shkriheni kur të shihni si e ka zgjuar nga gjumi Danjelin! [FOTO]

Fotinia e pamëshirshme, do të shkriheni kur të shihni si e ka zgjuar nga gjumi Danjelin! [FOTO]

Publikuar më: 19:26 26-08-2017

Ai e trembi duke u maskuar, por duket se e ka pësuar shumë keq!

Jemi të bindur që Danjeli është penduar që ka filluar ngacmimet me bashkëshorten e tij, pasi hakmarrja ka qenë e pamëshirshme. Gazeta Express bën me dije se gjithçka filloi kur ajo e hodhi në pishinë me sy mbyllur, dhe më pas ai e trembi duke u maskuar. Këtë herë ama, Fotinia ka nxjerrë kartën e saj të fortë. Ndërkohë që Danjeli po flinte gjumë, bjondja bukuroshe e ka lyer te këmba me krem depilimi dhe më pas i ka shkulur qimet, duke i dhuruar një zgjim të frikshëm dhe njëkohësisht të dhimbshëm bashkëshortit të saj. Ai u zgjua duke bërtitur “boll” dhe e gjuajti me jastik, duke shkaktuar kështu të qeshurat e Fotinisë. Nuk ka si jeta bashkëshortore!

Article Logic
Execution time: 0.0032598972320557