INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Cheryl publikon foton e rrallë duke u përkëdhelur me Liam Payne...të zhveshur! [FOTO]

Cheryl publikon foton e rrallë duke u përkëdhelur me Liam Payne...të zhveshur! [FOTO]

Publikuar më: 19:03 26-08-2017

Ata kanë ruajtur një profil të ulët në rrjetet sociale që kur kanë mirëpritur djalin e tyre Bear në muajin mars.

Por Cheryl dhe Liam Payne duket se i kanë ndryshuar tashmë rregullat e tyre. Pasi morën pak pushime nga detyrat e prindërimit, 34 vjeçarja Cheryl dhe 23 vjeçari Liam kaluan pak kohë cilësore së bashku, të cilën e nxorrën edhe në Instagram. Në selfien e ëmbël, dyshja shfaqet duke u përkëdhelur, ndërkohë qe Cheryl struket pas të zhveshurit Liam, i cili duket pa bluze. Një foto vërtetë e pazakontë nga dyshja, me yjet e muzikës pop, dhe veçanërisht Cheryl që zakonisht janë të turpshëm për kamerat. Së bashku të paktën!

chlp.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0028879642486572