INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ndahet nga Fotini? Flet për herë të parë Danjeli. Ja vendimi i çiftit të ‘BBA’

Ndahet nga Fotini? Flet për herë të parë Danjeli. Ja vendimi i çiftit të ‘BBA’

Publikuar më: 20:50 21-03-2018

Disa prej jush mund të mërziten por ky ishte vendimi i tyre…

Danjeli dhe Fotini janë çifti që fitoi edicionin e dashurisë të këtij viti në ‘Big Brother’. Dyshja ishte të preferuarit e publikut dhe fansat e tyre ishin të shumtë edhe në rrjete sociale. Kur u publikua lajmi se ish-banorët e BBA ishin ndarë, të gjithë filluan dhe komentuan mbi këtë gjë, por më në fund Danjeli ka mbyllur gojet e liga. Në një prononcim për Revista Who, Danjeli ka thënë se ai dhe Fotini nuk janë ndarë dhe se Instagramin nuk e kanë mbyllur për këtë gjë..

“Nuk jemi ndarë. “Instagram-in” e kemi mbyllur pa ndonjë arsye të veçantë thjesht ashtu donim. Ndoshta mund ta rihapim përsëri” u shpreh ai./intv.al/

 

Article Logic
Execution time: 0.0025579929351807