INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ok, STOP! Është Era Istrefi apo bashkëpunon me Rihanna-n? Kjo VIDEO e këngës së re po i ‘çmend’ të gjithë

Ok, STOP! Është Era Istrefi apo bashkëpunon me Rihanna-n? Kjo VIDEO e këngës së re po i ‘çmend’ të gjithë

Publikuar më: 21:30 21-03-2018

Ritëm dhe padiskutim HIT si ‘Bonbon’, fansat e Rihanna-s me siguri do bëjnë namin

Era Istrefi ka postuar një video në Instagram ku na tregon se shumë shpejt vjen kënga e saj më e re. Në videon e Istrefit dëgjohet qartë se zëri i saj ka një ngjashmëri të madhe me zërin e Rihannës, shkruan intv.al. Duket se shumë shpejt edhe kënga e re që do titullohet “Origami” duhet të ketë padiskutim të njëjtin sukses si kënga “Bon Bon”, ku ishin fansat e Rihanna-s ata që e bënë këtë këngë virale dhe më pas vijoi suksesi i madh. Edhe pse jo në bashkëpunim me yllin botëror, Riri, kënga e re do të jetë në bashkepunim me një DJ./intv.al/

 

Who’s ready for new single “Origami” ❔

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

Article Logic
Execution time: 0.0033049583435059