INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Danjeli dhe Fotinia diskutim serioz për të ardhmen, ja çfarë do bëjnë nëse nuk fitojnë çmimin e madh

Danjeli dhe Fotinia diskutim serioz për të ardhmen, ja çfarë do bëjnë nëse nuk fitojnë çmimin e madh

Publikuar më: 14:59 18-05-2017

A do të vazhdojnë bashkë?

Kjo pjesë duket se nuk është aspak në diskutim, të paktën tani për tani. Çifti i parë i formuar gna shtëpia e beqarëve duket se e shikojnë të ardhmen bashkë dhe shpeshherë bëjnë plane për jetën e tyre pas daljes nga Big Brother. Në këtë pikë ata mendojnë se as humbja e çmimit të madh nuk do të dëmtonte marrëdhënien e tyre, gjë që ka ndodhur me çifte të tjera kur kanë dalë jashtë. Në diskutimin që shtroi Fotinia nëse nuk fitojnë çmimin, Danjeli nuk dukej aspak i shqetësuar duke thënë se “nuk ka problem që na dal”. Madje ai shkon edhe më larg, duke konsideruar edhe sakrificat vetëm që ta mbajnë marrëdhënien e tyre në këmbë: “Do e gjejmë një rrugëzgjidhje. Mund të punojmë edhe me dy turne, e stakojmë trurin 2-3 vjet”.

Article Logic
Execution time: 0.0056519508361816