INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Instagram sërisht nuk punon?

Instagram sërisht nuk punon?

Publikuar më: 23:43 09-11-2018

Rreth orës 19:00 të ditës së sotme rrjeti social Instagram ka pushuar së funksionuari. Nuk është hera e parë dhe as e fundit që ndodhë ky problem pasi ka ndodhur dhe javën e kaluar e njëjta gjë. Akoma nuk dihet shkaku se pse nuk funksionon por problemi zgjati rreth 1 orë. Mundet të jetë një mbingarkesë serverash të cilat instagrami nuk i suporton dot më apo thjesht update të reja të cilat po shfaqin probleme dhe e çojnë rrjetin në crash total. Na duhet vetëm të presim dhe të shohim çfarë do të ndodhë në kohët në vazhdim.
©insmart.al

Instagram Banner

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0055110454559326
    array(1) { ["section"]=> string(33) "instagram-serisht-nuk-punon-78216" }