INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nëse po kërkoni një iPhone, ja tek është oferta e fundit me dhurata extra

Nëse po kërkoni një iPhone, ja tek është oferta e fundit me dhurata extra

Publikuar më: 14:04 10-11-2018

Nëse keni kërkuar në internet për një iPhone ose iPad të ri dhe u përpoqët të kontrollonit Amazon, ndoshta keni arritur në një grup shitësish të palëve të treta. Por së shpejti Amazon do të ketë ofertat e veta të produkteve të reja të Apple, duke përfshirë iPhone XS, iPhone XR dhe iPad Pro. "Amazon po punon vazhdimisht për të rritur kënaqësinë e klientit", tha Amazon në një deklaratë. "Dhe një nga mënyrat që ne bëjmë është rritja e përzgjedhjes së produkteve që njohin konsumatorët. Ne shpresojmë që të zgjerojmë gamën tonë të produkteve Apple dhe Beats në nivel global". Marrëveshja e re e Amazon, do të kufizojë shitësit e produkteve të reja dhe të përdorura të Apple në Amazon tek shites të tjerë të autorizuar nga Apple.

Instagram Banner

Do të thotë që do të shihni më pak faqe të ndryshme për të njëjtin produkt Apple. Ju gjithashtu do të shihni ndryshime në çmim të shitjes me pakicë, dhe ju mund të merrni pjese në Black Friday dhe Cyber Monday ​​ku Amazon ofron çmim te ulët për këto produkte. Marrëveshja njëkohësisht përfshin pajisjet Apple dhe Beats, (megjithëse jo të gjitha produktet, pasi Apple HomePod nuk do të shitet). Nuk është e qartë kur Amazon do të fillojë të ofrojë produktet e reja të Apple, por do të jetë në javët e ardhshme.

©️insmart.al

Article Logic
Execution time: 0.0045619010925293
array(1) { ["section"]=> string(78) "nese-po-kerkoni-nje-iphone-ja-tek-eshte-oferta-e-fundit-me-dhurata-extra-78252" }