INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Google nuk mban përgjegjësi. Ja përse

Google nuk mban përgjegjësi. Ja përse

Publikuar më: 20:53 10-11-2018

Pas kaq shumë vitesh të ndërtimit të telefonave të saj, Google vazhdon të luftojë me disa nga problemet e natyrshme që vijnë me krijimin e pajisjeve.
Sidoqoftë, Google filloi të sjellë një model të ri pajisjesh në treg.

Instagram Banner

Nje numer te larte më shumë se kurrë, por Pixel 3 dhe Pixel 3 XL mesa duket bënë një figurë të mirë kur Google deklaroi që nuk do të ketë garanci ne rast dëmtimi. Google nuk mund t'ju ndihmojë, dhe e njëjta gjë vlen për çdo dyqan riparimi që është trajnuar për të zëvendësuar xhamin e dëmtuar.

©️insmart.al

Article Logic
Execution time: 0.0029489994049072