INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Google Keep dhe update më i

Google Keep dhe update më i "rëndësishëm"

Publikuar më: 09:52 11-11-2018

Google Keep, ja cili është përditësimi që të gjithë po kërkonin

Instagram Banner

Google Keep, që sapo është riemëruar "Notes", ka marrë një përditësim të ri nga Google që paraqet një risi të vogël grafike për të nxjerrë edhe ngjyrën e skedave me shiritin e njoftimeve.

Siç mund ta shihni nga shembulli i paraqitur në galerinë më poshtë, pas përditësimit të fundit, shiriti i navigimit do të marrë të njëjtën ngjyrë si skeda e Keep. Në këtë mënyrë ju do të merrni një ndërfaqe plotësisht uniforme nga pikëpamja e ngjyrës.
©insmart.al

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0083940029144287
    array(1) { ["section"]=> string(45) "google-keep-dhe-update-me-i-rendesishem-78322" }