INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I thonë ''i dështuar, merr të tjerët në gojë'' te Rudina, Olti Curri nuk duron dhe i kthehet kështu: A të vij të...[FOTO]

I thonë ''i dështuar, merr të tjerët në gojë'' te Rudina, Olti Curri nuk duron dhe i kthehet kështu: A të vij të...[FOTO]

Publikuar më: 17:11 23-02-2019

Olti Curri është një ndër gazetarët dhe opinionistët më të njohur në vendin tonë i cili ditën e djeshme ishte i ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit së bashku me Iva Tiçon dhe Enxhi Lulajn, ku komentuan tema të ndryshme rozë dhe vipat shqiptarë.

Mirëpo, në foton e publikuar nga Rudina në Instagram, një ndjekëse e ka kritikuar Oltin dhe dy vajzat e tjera, duke shkruar se ata fitojnë lekë vetëm duke marrë në gojë të tjerët.

"Këta të tre fitojnë lekë duke i marrë të tjerët nëpër gojë, ndërsa vetë nuk kanë të aftë të bëjnë asgjë. Me një fjalë janë tre shtëpiakë të dështuar."- shkruan ndjekësja, të cilën me siguri Olti e ka lënë pa fjalë me përgjigjen.

"Po ca të bëj më shumë. 18 vjet rafio, gazetar në gazetë, revistë, tre herë fitues "Top Fest", "Kënga Magjike" me tekste këngësh. A të vij të hekuros ndonjë ditë kur të lash çarçafët?"- i shkruan Olti ndjekëses.

REVT.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0032241344451904