INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Adelina e INJOROI, Olti Currit si del inati. Shikoni si tallet KEQ me të [FOTO]

Adelina e INJOROI, Olti Currit si del inati. Shikoni si tallet KEQ me të [FOTO]

Publikuar më: 23:59 23-11-2018

Olti Curri njihet për ngacmimet e tij ndaj vipave. Së fundmi ai ka thumbuar Adelina Tahirin dhe bashkëshortin e saj. Olti është tallur në foton e këngëtares, teksa pyet se kush është bashkëshorti nga të dy.

Mirëpo dhe Adelina nuk ja ka kursyer ironinë Oltit, e cila e cileson atë si fansin e saj.

"Kush është ky? Ndonjë fans? Apo ndonjë që do të bëjë emër në krah të të tjerëve? S'e njoh, kam fansa shumë. Shumë dashuri për të", është shprehur Adelina. Sigurisht që Olti nuk do të rrinte urtë nga kjo deklaratë e Adelinës dhe në një insta story të lajmit të Adelinës ka thënë se:

“Po Adelina jam fans i Azizit, por meqë ai ka kohë pa dalë, ma nxjerr ti mallin e tij.”

aaaaaaaaaa_1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034542083740234