INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi tha ''nuk e njoh'' për këngëtaren seksi shqiptare, Olti Curri ''thumbon'' reperin e njohur shqiptar: Nuk e konsideroj këngëtar! [FOTO]

Pasi tha ''nuk e njoh'' për këngëtaren seksi shqiptare, Olti Curri ''thumbon'' reperin e njohur shqiptar: Nuk e konsideroj këngëtar! [FOTO]

Publikuar më: 18:16 24-12-2018

Jemi mësuar që Olti Currin t’a shohim si kryefjalë të titujve rozë, sepse herë pas here nuk kursehet të thumbojë disa prej personazheve të shoëbizz-it duke bërë shaka me ta me ironi apo drejtpërdrejtë. Olti ishte i ftuar së fundmi në emisionin “Mirage” ku gjatë intervistës duhet të jepte vlerësimin e tij për këngëtarët shqiptarë dhe në vlerësimin e tij për Adelina Berishën tha që nuk e njeh, por i vendosi 10 pikë.

I pyetur se çfarë note i jep reperit Fero, Olti ka deklaruar se në fakt nuk e konsideronte atë si këngëtar. Megjithatë, Fero i duket Oltit i lezetshëm në atë që bën.

“Fero është interesant për t’a ngacmuar ne blogerat. Unë si këngëtar nuk e konsideroj Feron. E kam dëgjuar dhe të këndojë, po është shumë i lezetshëm në atë që bën. Megjithatë ne po votojmë për këngët, kështu që Fero merr një 6.”- është shprehur Olti.

 

mirg.png

Article Logic
Execution time: 0.0019199848175049