INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Prej kohësh është ''zhdukur'' pas vrasjes në bllok, por Olti Curri ka dy fjalë për Elvana Gjatën: Do t’i...[FOTO]

Prej kohësh është ''zhdukur'' pas vrasjes në bllok, por Olti Curri ka dy fjalë për Elvana Gjatën: Do t’i...[FOTO]

Publikuar më: 19:04 26-12-2018

Olti Curri është një nga opinionistët më të njohur për sa i përket botës së shoëbizzit. Ai gjithnjë tërheq vëmendje me deklaratat e tij dhe shpeshherë demaskon fenomene të ndryshme. Asnjëherë nuk nguron ti thotë fjalët “pa dorashka” edhe nuk janë të pakët personazhet të cilët janë ngacmuar nga ai. Olti së fundmi ka qenë i ftuar në emisonin “Mirage” ku i vënë në rolin e mësuesit duhet të vlerësonte me nota artistët shqiptarë për vitin 2018.

Në pyetjen për artisten e famshme, Elvana Gjata, Olti ka thënë fjalët më të mira për të dhe sigurisht e ka vlerësuar me notën 10.

“Elvana Gjatës do t’i vendos 10 menjëherë sepse e meriton dhe personalisht mendoj se është një ndër këngëtaret më punëtore, më këmbëngulëse, më ambicioze që ka tregu i muzikës moderne shqiptare”.

elvkr.png

Article Logic
Execution time: 0.0034720897674561